Firemní jazykové kurzy

jsou výhradně nabízeny a organizovány individuálně, dle potřeb a požadavků zákazníka.

Kurzy zpravidla probíhají v prostorách zákazníka. Kurzy je však také možno realizovat v prostorách jazykové školy Schäfer School na ul. Hálkova 927 ve Frýdku-Místku.

Kurzy je možné zahájit kdykoliv během roku. Stačí nás kontaktovat a domluvit se na podrobnostech.

Firemní jazykové kurzy poskytují možnost vytvořit kurzy, které budou v souladu nejen s požadovaným zaměřením výuky a znalostní úrovní studentů, ale i s intenzitou výuky a časem. Doporučujeme výuku v malých skupinkách nebo výuky individuální či tandemovou (dva studenti na jedné lekci). Výuku můžeme ušít přesně na míru každému, jak podle jeho pracovního zařazení, zkušeností s cizími jazyky, tak i třeba s ohledem na věk, či pracovní vytíženost.

Výuku můžeme zaměřit na obecnou angličtinu, obchodní angličtinu či přípravu k mezinárodním zkouškám Cambridge English (jsme přípravným a také zkouškovým centrem, spolupracujeme s mezinárodní organizací British Council a také s Cambridge Assessment English).

Další možností je odborná angličtina například ve státní správě, cestovním ruchu, pohostinství, ...

Ve firmách jsme schopni školit také odborné kurzy. Zapojujeme se do projektu POVEZ II. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na email info@schaferschool.cz